29 maja, 2024
HOT!
  • Home
  • Biznes
  • Bankiet firmowy pod namiotem – poznaj zalety takiego rozwiązania
21 czerwca, 2018

Bankiet firmowy pod namiotem – poznaj zalety takiego rozwiązania

Autor 0 954 Views

Udany bankiet firmowy zależy od ciekawej koncepcji.

Planując zorganizowanie bankietu firmowego, który ma na długo pozostać we wspomnieniach uczestników, warto zaufać niebanalnym rozwiązaniom. Organizacja imprezy firmowej w plenerze, w zaciszu urokliwego, malowniczego krajobrazu, niezwiązanego w żaden sposób z miejskim zgiełkiem, zanieczyszczeniem powietrza stanie się doskonałą odskocznią od obowiązków.

Nie stanowi obecnie problemu brak zaplecza gastronomicznego w urokliwej okolicy, bankiet można zorganizować w specjalnie przygotowanym na tę uroczystość namiocie. Namioty imprezowe to doskonała alternatywa dla hoteli i restauracji. Ich nieograniczone możliwości stwarzają poczucie komfortu organizatora, dbającego, aby bankiet był udany.

Zalety organizacji bankietu firmowego w namiocie imprezowym.

Stabilna konstrukcja spełniająca wszystkie wymogi bezpieczeństwa, możliwa do rozstawienia zarówno dla 50, jak również dla 500 zaproszonych gości (w zależności od zaplanowanej liczby uczestników przyjęcia, dostosowywany jest rozmiar namiotu) może być użytkowana przez cały rok. Odporność na działanie niskich temperatur oraz poczucie komfortu dla gości gwarantuje urządzenie grzewcze, montowane w namiocie w miarę potrzeb pogodowych. W sytuacji, gdy pogoda jest upalna, można zamontować w namiocie dodatkowe okna, poprawiające ruch powietrza.

Namiot imprezowy jest odporny na działanie deszczu i śniegu. Dodatkowo wnętrze namiotu stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne – pozwala na stworzenie eleganckiego wystroju lub luźnej atmosfery. Podłoga namiotów imprezowych jest zawsze wypoziomowana, utwardzona podkładami, dzięki czemu poruszanie się w namiocie nie stanowi problemu. Jeśli potrzebne jest miejsce do tańca, stworzenie parkietu tanecznego dla gości nie stanowi problemu, należy jednak uprzedzić firmę, z której namiot będzie wypożyczany, aby odpowiednio dostosować wielkość obiektu. Dla muzyków może zostać zamontowany specjalny podest.

Bankiet firmowy w namiocie – brak ograniczeń

Kwestia toalety dla uczestników bankietu jest możliwa do rozwiązania w postaci toalet przenośnych ustawianych w sąsiedztwie namiotu bądź wagonu toaletowego. W przypadku pięknej pogody często rezygnuje się z ustawienia całości namiotu, aby móc korzystać z dobrodziejstw natury. Ściany namiotu w wersji transparentnej, pozwalają cieszyć się pięknem okolicznego krajobrazu nawet przy niesprzyjającej pogodzie.

Istotnym czynnikiem, który warunkuje możliwość rozstawienia namiotu oraz organizację bankietu, jest obecność drogi dojazdowej do wybranego miejsca, aby sprzęt mógł zostać dowieziony, a firma cateringowa nie napotkała utrudnień przy dowozie posiłków. Wybór formy rozstawienia stołów i rodzajów dekoracji pozwalają zaprojektować wyjątkową uroczystość, jaką z pewnością będzie bankiet firmowy w namiocie. Piękne, niecodzienne otoczenie z pewnością zachwyci uczestników, którzy będą czuli się swobodnie, a jednocześnie odświętnie i wyjątkowo.

Źródło: DasCompany.com – hale namiotowe

  Biznes