31 maja, 2024
HOT!
  • Home
  • Biznes
  • Marka Rexel pod lupą – wybieramy urządzenia biurowe
12 sierpnia, 2021

Marka Rexel pod lupą – wybieramy urządzenia biurowe

Autor 0 75 Views

Wśród producentów wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów biurowych warto wspomnieć markę Rexel. Jej produkty cechują się bardzo dużą wydajnością oraz wytrzymałością, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez lata. Narzędzia marki Rexel znajdziecie w renomowanych sklepach z wyposażeniem biurowym, zarówno internetowych i stacjonarnych. Warto przyjrzeć się bliżej historii firmy Rexel oraz jej asortymentowi.

Informacje o firmie Rexel

Marka Rexel należy do konsorcjum ACCO Brands, które powstało w 2005 roku. Firma Rexel specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości i wytrzymałych narzędzi i akcesoriów biurowych, które z powodzeniem wykorzystywane są na całym świecie. Oferta marki skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz do klientów biznesowych. Obecnie Rexel jest zdecydowanym liderem sprzedaży w tym sektorze produktów oraz odpowiada za wyposażenie biur na całym świecie. W asortymencie marki klienci znajdą między innymi niszczarki do papieru, zszywacze, laminatory i dziurkacze. Zastosowanie produktów marki Rexel zwiększa komfort codziennej pracy w biurze oraz jej efektywność.

Dlaczego warto postawić na niszczarki od Rexel?

Przede wszystkim niszczarki Rexel są bardzo uniwersalne. Sprawdzą się doskonale zarówno w pracy w domu oraz w biurze, gdzie na co dzień konieczne jest trwałe niszczenie dokumentów. W związku z tym produkty tej marki możemy znaleźć w firmach praktycznie z każdego sektora. Cechują się one przede wszystkim dużą wydajnością w pracy oraz niezawodnością. Jeżeli poszukujecie dobrej jakości narzędzi biurowych, które korzystnie wpłyną na komfort i efektywność pracy to warto wykorzystać niszczarki Rexel.

Bardzo dużą popularnością cieszy się biznesowy model Rexel Auto+ 750M, czyli jedna z najbardziej wydajnych automatycznych niszczarek tego producenta. Sprzęt posiada automatyczny podajnik, do którego można załadować nawet do 825 kartek formatu A4. Po włączeniu, niszczarka niszczy dokumenty, których ścinki składowane są w pojemniku o pojemności 115 litrów. To model, który sprawdza się przy bardzo intensywnej pracy i u najbardziej wymagających klientów. Ostrza niszczarki poradzą sobie również ze zszywkami, spinaczami, czy też kartami kredytowymi i płytami CD, co wpływa na jej wartość użytkową.

Jakie jeszcze modele warto sprawdzić?

W pracy biurowej, gdzie dokumenty niszczone są na mniejszą skalę, sprawdzą się również bardziej kompaktowe niszczarki Rexel. Wśród nich warto zwrócić uwagę na takie modele jak Rexel Auto+  300X, Rexel Auto+  130X, czy też Rexel Auto+  60X. To niszczarki automatyczne, które różnią się przede wszystkim rozmiarami i pojemnością pojemnika na odpady. W związku z tym poszczególny model można dopasować bezpośrednio do swoich potrzeb i możliwości przestrzennych w biurze.

Niszczarki biurowe marki Rexel posiadają bardzo wytrzymałe ostrza, które bez problemu radzą sobie ze spinaczami i zszywkami, dzięki czemu niszczenie dokumentów jest jeszcze szybsze. Są również bezpieczne w użytkowaniu i same przechodzą w stan uśpienia po skończonej pracy. Pozwala to zaoszczędzić energię i sprawia, że eksploatacja niszczarek do dokumentów od marki Rexel jest jeszcze tańsza. Zdecydowanie warto rozważyć ich zakup do gabinetu lub domowego biura.

  Biznes