29 maja, 2024
HOT!
7 września, 2022

3 najlepsze modele odkurzaczy Karcher

Autor 0 55 Views

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu, mieszkania czy biura jest odkurzacz. Osobom poszukującym niezawodnego i wielozadaniowego sprzętu, wydajnego a dodatkowo łatwego w obsłudze poleca się w szczególności modele firmy Karcher. Poniżej przegląd trzech najlepszych odkurzaczy oferowanych przez producenta.

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 4 V-20/5/22

Jednym z najbardziej popularnych modeli odkurzaczy uniwersalnych marki Karcher jest model WD 4 V-20/5/22. Charakteryzuje się on funkcją usuwania zarówno suchych jak i mokrych zanieczyszczeń, niezależnie od ich rozmiaru. Co ważne, za jego pomocą, nawet największe zabrudzenia można usunąć bez konieczności wymiany filtra oraz stosowania przerw w pracy. Jego zaletą jest także energooszczędność bowiem w tym przypadku pobór mocy to 1000 watów.

Odkurzacz ten został wyposażony z dużych rozmiarów zbiornik (o pojemności aż 20 litrów), wąż ssący o długości 2,2 metra oraz przewód zasilający liczący 5 metrów długości.  Wszystkie elementy jego wyposażenia są ze sobą idealnie dopasowane, dzięki czemu uzyskuje się maksymalną wygodę odkurzania oraz doskonały efekt czyszczenia. Na ergonomię urządzenia wpływa także komfortowe przechowywanie ssawki oraz rury ssącej oraz wyposażenie odkurzacza w specjalną półkę do przechowywania małych elementów.

Odkurzacz piorący Karcher SE4001

Odkurzacz piorący Karcher SE4001 został stworzony z myślą o wszelkich posiadaczach zwierząt domowych oraz osobach borykających się z licznymi alergiami. Odkurzacz ten spełni swoją rolę wszędzie tam, gdzie zajdzie konieczność dokładnego wyczyszczenia wykładzin, tapicerki czy podłóg twardych.

Model ten umożliwia pozbycie się najtrudniejszych zabrudzeń, dzięki funkcji czyszczenia ekstrakcyjnego. Wyposażenie modelu w dyszę ekstrakcyjną przyspiesza czas schnięcia o połowę a ergonomiczny zbiornik do czystej wody, jest łatwy do zdejmowania oraz napełniania. Model ten wyróżnia się dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Po zastosowaniu filtru kartidżowego, urządzenie można wykorzystać do odkurzania na mokro i na sucho.

Odkurzacz piorący Karcher SE 5.100

Jednym z lepszych odkurzaczy piorących metodą ekstrakcji jest także odkurzacz piorący Karcher SE 5.100, dzięki któremu można bez problemu wyczyścić naprawdę trudne zabrudzenia pojawiające się na wykładzinach tekstylnych czy tapicerkach meblowych i samochodowych.

Urządzenie to zostało wyposażone w dwa zbiorniki (na czystą oraz brudną wodę) o pojemności 4 litrów każdy. Odkurzacz dodatkowo wyposażony jest z falisty filtr płaski, który łatwo się wyciąga oraz napełnia. Pracę z urządzeniem ułatwia także dołączona do wyposażenia ssawka do tapicerki i ssawka szczelinowa. Na ergonomię odkurzacza piorącego SE 5.100 firmy Karcher wpływa także wyposażenie go w wąż spryskująco-odsysający o długości 2 metrów oraz dwie rury do ekstrakcji.

Odkurzacze piorące doskonale spełnią swoje zadanie zarówno w domach prywatnych jak i dużych biurach. Z uwagi na ich wielozadaniowość mogą być stosowane zarówno do czyszczenia na mokro jak i na sucho. Decydując się na zakup odkurzacza firmy Karcher warto zwrócić uwagę nie tylko na jego moc, ale także na elementy wpływające na komfort użytkowania.

Następny

Który model myjki do okien Karcher wybrać?

6 października, 2022 0