27 marca, 2024
HOT!
6 października, 2022

Który model myjki do okien Karcher wybrać?

Autor 0 31 Views

Mycie okien to jeden z najbardziej meczących i uciążliwych obowiązków domowych. Pomimo wkładania dużego wysiłku i stosowania rozmaitych środków na szybach często pozostają nieestetyczne smugi. Aby ułatwić sobie pracę i poprawić jej skuteczność warto zaopatrzyć się w nowoczesną myjkę do mycia okien.

Na co zwrócić uwagę wybierając myjkę do okien

Myjka do mycia okien to niewielkie, bezprzewodowe urządzenie elektryczne zasilane akumulatorowo. Najtańsze i najprostsze konstrukcje wyposażone są w ssawkę odpowiedzialną za zbieranie brudnej wody z powierzchni okien do dołączonego zbiornika. Takie działanie pozwala szybko pozbyć się brudu i uzyskać krystalicznie czystą, pozbawioną smug powierzchnię szyb. W sprzedaży dostępne są również myjki parowe oraz wibrujące pady czyszczące. Bez względu na model przy wybieraniu myjki trzeba zwrócić uwagę na pojemność zastosowanego akumulatora. To od niego zależy długość pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Istotne znaczenie ma również ergonomia myjki. Odpowiednio zaprojektowany sprzęt powinien być lekki, dobrze leżeć w dłoni, zapewniać swobodę ruchów i pozwalać na pracę w różnych kierunkach. Warto także zwrócić uwagę na jakość zastosowanych materiałów.

Myjki do okien Karcher dostosowane do potrzeb 

Wśród produktów dostępnych w sprzedaży na wyróżnienie zasługują urządzenia marki Karcher. W ofercie producenta znaleźć można tanie myjki o prostej konstrukcji, urządzenia średniej klasy oraz zaawansowany sprzęt przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Koszt zakupu podstawowego modelu WV Classic wynosi około 200 zł. Za tę cenę użytkownik otrzymuje myjkę z ładowarką, spryskiwacz z padem z mikrofibry oraz koncentrat do mycia okien. Myjka jest prosta w obsłudze, dokładnie zasysa brudną wodę i nadaje się do czyszczenia okien, luster oraz kabin prysznicowych. W przypadku osób posiadających duże przeszklenia dobrym wyborem będzie myjka do okien Karcher WV5 Premium. To sprzęt wyposażony w wydajny akumulator, a także szeroką i wąską ssawkę, którą można dostosować do rozmiaru czyszczonej powierzchni. Zastosowanie tego urządzenia pozwala trzykrotnie skrócić czas czyszczenia okien w porównaniu do mycia ręcznego. Produkt sprzedawany w zestawie ze skrobaczką do szyb. Osoby, które oczekują maksymalnego ułatwienia i komfortu podczas mycia okien, powinny wybrać model WV6 + KV4 Premium Home Line. To myjka wyposażona w automatyczny dozownik do wody z detergentem, wibrujący pad odpowiedzialny za zmiękczanie brudu oraz innowacyjny system ssący precyzyjnie zbierający cały brud również przy krawędziach. Dzięki dużej mocy ssania brud jest w całości odprowadzany do zbiornika, a szyby pozostają nieskazitelnie czyste.

Podsumowanie

W ofercie Karcher znajduje się wiele myjek dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych użytkowników. Każdy model urządzenia ułatwia mycie okien i znacząco przyspiesza pracę.