29 maja, 2024
HOT!
13 sierpnia, 2021

Na czym polega zabieg HydraFacial?

Autor 0 81 Views

HydraFacial to nowatorska metoda oczyszczania, nawilżania i odmładzania skóry, która pozwala na łączenie zalet klasycznej mikrodermabrazji oraz zabiegów regenerujących, odbudowujących skórę przy pomocy substancji aktywnych. Obecnie jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, jakie możesz wybrać, jeżeli chcesz osiągnąć efekt odmłodzenia, oczyszczenia i nawilżenia w jednym.

Co musisz wiedzieć, zanim zgłosić się na zabieg HydraFacial?

HydraFacial to rodzaj mikrodermabrazji wodnej. Zabieg polega na usuwaniu martwych komórek, przy jednoczesnej aplikacji substancji aktywnych mających na celu wywołać efekt oczyszczenia, nawilżenia, nawodnienia i odmłodzenia.

Efekty zabiegu są widoczne od razu, nie musisz obawiać się o podrażnienia – nie występują. Celem zabiegu jest łagodzenie zmian i złuszczanie naskórka.

Specjalne końcówki, przy których pomocy wykonywany jest zabieg, pozwalają na głębokie wnikanie substancji aktywnych, dzięki czemu skóra po zabiegu jest wyraźnie odżywiona i nawodniona.

HydraFacial – dwa etapy dzielą cię od idealnie oczyszczonej i odmłodzonej skóry

HydraFacial rozpoczyna się od złuszczenia starego naskórka poprzez zastosowanie głowicy ścierającej, której zadaniem jest jednocześnie wtłoczenie do skóry substancji nawilżających.

Drugi etap to z kolei dostarczanie do skóry substancji aktywnych, które mają za zadanie nawodnić i odmłodzić skórę, w jej najgłębszych strukturach.

Kiedy warto zdecydować się na HydraFacial?

Zabieg zalecany jest osobom borykającym się z zaskórnikami. Wskazaniem jest również odwodniona, pozbawiona witalności, przesuszona skóra, która nosi ślady poszarzenia.

Poprzez ten zabieg możesz nadać jej piękny, młody i świeży wygląd.

Dlaczego warto zdecydować się na HydraFacial?

Już po pierwszym zabiegu zauważysz wyraźną różnicę w wyglądzie swojej skóry. Będzie odżywiona, nawilżona, nawodniona, bez oznak zmęczenia. Efekty utrzymują się do 7 dni.

Aby cieszyć się z trwalszego oraz bogatszego efektu, warto wykonać serię 6 zabiegów, po jednym w każdym tygodniu. Osiągniesz dzięki temu:

  • spłycenie zmarszczek,
  • pozbędziesz się przebarwień skórnych,
  • poprawisz kondycję cery trądzikowej.

Aby utrzymać wypracowane po zabiegu efektu, konieczne jest stosowanie kremów z filtrem, a także wdrożenie zasad wzmożonej pielęgnacji domowej. Indywidualne zalecenia otrzymasz od kosmetologa, w zależności od stanu skóry.

Skorzystaj z nowoczesnego oczyszczania skóry

Złuszczanie, nawilżanie, odmłodzenie, nawodnienie. To podstawowe efekty, jakie daje HydraFacial. Czy warto poddać się działaniu głowic, które potrafią tak wiele? Oczywiście, że tak. Profesjonalna kosmetolog zastosuje sekwencję działań, które wpłyną bardzo pozytywnie na kondycję twojej skóry, poprawią w znacznym stopniu jej wygląd i doprowadzą do nawilżenia, regeneracji oraz wzbogacenia głębokich struktur skóry.