25 czerwca, 2024
HOT!
22 września, 2021

Prezerwatywy smakowe – kiedy można je stosować?

Autor 0 72 Views

Od właściwego dopasowania prezerwatywy zależy najczęściej komfort stosunku, ale niektóre modele zapewniają znacznie więcej przyjemnych chwil i możliwości. Kiedy można stosować tanie prezerwatywy smakowe i w czym pomagają partnerom?

Rodzaje prezerwatyw, a likwidowanie niektórych barier w życiu seksualnym

Smakowe prezerwatywy pomagają w przełamaniu do seksu oralnego i dają przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Na rynku występują prezerwatywy o smaku miętowym, czekoladowym, ale też wielu innych, co pozwala na indywidualne dopasowanie. Pokrycie smakiem nie odbija się negatywnie na stosunku i nie wywołuje ryzyka uszkodzenia wrażliwych stref intymnych. Smak to po prostu pewien dodatek, a nie żaden przymus. Można je wykorzystać do bogatszej gry wstępnej, do rozszerzenia doświadczeń erotycznych, przy klasycznym zbliżeniu waginalnym. Producenci prezerwatyw prowadzą od lat badania związane z bezpieczeństwem konkretnych smaków. W tej chwili dużą popularnością cieszą się kondomy o smaku balonowej gumy do żucia, a nawet coli. Osoby wykorzystujące regularnie takie rodzaje prezerwatyw nie zgłaszają problemów zdrowotnych, ani przykrych niespodzianek żołądkowych po zabawach łóżkowych.

Co wypada potwierdzić przed zakupem opakowania?

Prezerwatywy smakowe można stosować zamiennie do zwykłych, ale wymaga się zmiany prezerwatywy przy seksie oralnym i następnie przy seksie waginalnym. Najlepiej sprawdzić instrukcję producenta, czy dopuszcza konkretny model do seksu pochwowego lub analnego. Cukier, niektóre substancje wpływają niekorzystnie na sprawy intymne u kobiet. Dla bezpieczeństwa można zainwestować w prezerwatywy smakowe i kondomy uniwersalne lub przedłużające stosunek. Kondomy zapachowe, czy dodatkowo barwione zapewniają ochronę przed niechcianą ciążą na poziomie nawet do 98% przy właściwym użytkowaniu, dlatego to tania i przyjemna forma antykoncepcji, szczególnie dla kobiety. Smak prezerwatywy nie utrzymuje się też na ciele, ani na narządach. Wystarczy zwykły prysznic w celu całkowitego usunięcia posmaku.

Mniejsze obrzydzenie przy seksie oralnym i szansa potwierdzenia preferencji

Aromatyzowana powłoka likwiduje nieprzyjemny posmak lateksu, a to odbija się na komforcie życia seksualnego i na zaspokojeniu potrzeb nowych lub bardziej doświadczonych partnerów. Dłuższa gra wstępna połączona z seksem oralnym nie musi wcale obrzydzać, co jasno podkreślają tanie prezerwatywy. Jeżeli nie wiesz, czy lubisz smakowe igraszki w sypialni, a nie chcesz inwestować w droższe lubrykanty prezerwatywa smakowa to znacznie lepsze rozwiązanie na początek. Przydaje się najbardziej w stałych relacjach.

Na zakończenie podsumowanie zalet rozwiązania

Eliminacja barier przy seksie oralnym wymaga często kreatywnego podejścia, a smakowe rodzaje prezerwatyw sprawdzają się najlepiej. Wnoszą coś nowego do sypialni i dają duże bezpieczeństwo antykoncepcyjne. Wiele smaków do wyboru, zerowa szkodliwość zdrowotna, niska cena to tylko niektóre z zalet. Od czasu do czasu warto wprowadzić coś nowego do życia łóżkowego.

Następny

Inteligentne oświetlenie domu

14 grudnia, 2021 0