25 czerwca, 2024
HOT!
  • Home
  • Life Style
  • Princess Filler – bezpieczny sposób na wygładzenie zmarszczek
9 czerwca, 2021

Princess Filler – bezpieczny sposób na wygładzenie zmarszczek

Autor 0 100 Views

Każda kobieta marzy o gładkiej, pięknej skórze bez zmarszczek. Niestety już od ok 25 roku życia organizm zaczyna produkować coraz mniejsze ilości kolagenu, co przyczynia się do osłabienia skóry i zmniejszenia jej jędrności i elastyczności. Bez odpowiedniej pielęgnacji oraz nawilżenia skóra traci swój blask i zdrowy wygląd. Na rynku istnieje wiele różnych produktów, które pozwalają poprawić strukturę skóry i przeciwdziałać pojawieniu się zmarszczek. Jedną z substancji, która jest wykorzystywana do opóźnienia procesów starzenia się skóry, jest kwas hialuronowy, który jest polisacharydem występującym naturalnie w ludzkim ciele. To właśnie on jest odpowiedzialny m.in za tworzenie włókien kolagenowych, a stosowany na skórze chroni ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr, promienie słoneczne, bardzo niska lub zbyt wysoka temperatura. Princess Filler jest jednym z cenionych wypełniaczy HA stosowanych w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych.

Princess Filler – skuteczny sposób na walkę ze starzeniem się skóry

Princess Filler to wypełniacz wykorzystywany w celu ujędrnienia skóry i skorygowania różnych niedoskonałości takich jak zmarszczki, bruzdy czy blizny. Jest w pełni bezpiecznym, lepkosprężystym i elastycznym produktem w formie żelu. Po aplikacji substancja powoli rozchodzi się pod skórą, nadając jej gładkość i miękkość. Jedna strzykawka zawiera 1 ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego 23 mg/ml, który odpowiada za nawilżenie, odnowienie i regenerację skóry.

Princess Filler – w jakim celu się go stosuje?

Princess Filler stosujemy w takich przypadkach jak:

  • modelowanie ust oraz warg,
  • korekcja blizn,
  • korekcja zmarszczek mimicznych i starczych,
  • wygładzenie bruzd nosowo-wargowych,
  • wygładzenie i wypełnienie tzn. lwiej zmarszczki,
  • wygładzenie i wypełnienie tzn. doliny łez.

Princess Filler – czy jest bezpieczny?

Princess Filler jest przebadany i w pełni bezpieczny. Przed przystąpieniem do pierwszego użycia, należy upewnić się, że nie występuje alergia na żaden składnik zawarty w produkcie. Kwas hialuronowy bardzo rzadko uczula. Wykonując zabieg w profesjonalnym gabinecie można liczyć jednak na pomoc specjalisty.

Princess Filler – co zawiera produkt?

W zestawie produktu Princess Filler znajduje się jedna strzykawka 1 ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego 23 mg/ml oraz dwie sterylne, jednorazowe igły 27G ½. Podwójna sterylizacja podczas zabiegu gwarantuje najwyższej jakości efekt oraz pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo Princess Filler chroniony jest technologią S.M.A.R.T.

Efekty

Wszystkie składniki Princess Filler są dobierane z niezwykłą starannością z myślą o zdrowiu pacjentów i ich oczekiwaniach. Kwas hialuronowy głęboko nawilża, odżywia i regeneruje skórę, poprawia jej elastyczność oraz nadaje zdrowy wygląd.

Na rynku pojawia się coraz więcej produktów do zaawansowanych zabiegów anti-aging. Należy zawsze wykonywać je pod okiem profesjonalisty, w gabinetach kosmetologicznych lub klinikach medycyny estetycznej. Jeśli preparat przeznaczony jest do użytku domowego, warto wcześniej skonsultować się z dermatologiem.

źródło: hafillers.com – preparaty do zabiegów kosmetycznych

Następny

Na czym polega zabieg HydraFacial?

13 sierpnia, 2021 0